Naudojimosi sąlygos

1. Bendrosios nuostatos

Šios naudojimosi sąlygos (toliau – „Sąlygos“) reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ir paslaugomis. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis šių Sąlygų. Jei nesutinkate su Sąlygomis, nenaudokite mūsų svetainės.

2. Paslaugų naudojimas

Jūs įsipareigojate naudotis mūsų paslaugomis tik teisėtais tikslais ir taip, kad nepažeistumėte jokių teisės aktų ar kitų asmenų teisių.

3. Intelektinė nuosavybė

Visos svetainės turinys, įskaitant tekstus, grafikas, logotipus, nuotraukas ir kitą medžiagą, yra mūsų arba mūsų licencijų davėjų nuosavybė ir yra saugomas autorių teisių bei kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs neturite teisės kopijuoti, platinti, modifikuoti ar kitaip naudoti šio turinio be išankstinio rašytinio mūsų sutikimo.

4. Atsakomybės apribojimas

Mes nesame atsakingi už jokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, specialius ar pasekminius nuostolius, kurie gali atsirasti dėl naudojimosi mūsų svetaine arba jos turinio.

5. Naudotojo turinys

Jūs esate atsakingi už visą turinį, kurį pateikiate mūsų svetainei. Pateikdami turinį, jūs suteikiate mums neišimtinę, nemokamą, visame pasaulyje galiojančią licenciją naudoti, kopijuoti, modifikuoti ir platinti šį turinį bet kokiu būdu ir bet kurioje žiniasklaidoje.

6. Privatumas

Mes gerbiame jūsų privatumą. Mūsų privatumo politika apibrėžia, kaip mes renkame, naudojame ir saugome jūsų asmens duomenis. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.

7. Nuorodos į trečiųjų šalių svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Mes neatsakome už šių svetainių turinį ar privatumo praktikas. Naudodamiesi šiomis nuorodomis, jūs darote tai savo rizika.

8. Sąlygų pakeitimai

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šias Sąlygas. Pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo mūsų svetainėje. Jūsų tolesnis naudojimasis svetaine po pakeitimų reiškia, kad sutinkate su atnaujintomis Sąlygomis.

9. Taikytina teisė

Šios Sąlygos yra reglamentuojamos ir aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Visi ginčai, kylantys iš šių Sąlygų, bus sprendžiami kompetentingame Lietuvos teisme.

10. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų apie šias Sąlygas, susisiekite su mumis: